بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

یافتن بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن از مسائل مهم در امر لیزر و تعیین هزینه ی ان تلقی میشود بنابراین هنگام انتخاب یک کلینیک یا مرکز لیزر برای از بین بردن موهای زائد باید در انتخاب دستگاه هم دقت لازم را داشته باشیم و در مورد ان تحقیق کنیم .

جستجوی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

روش های سنتی از حذف مو، مانند اصلاح، اپیلاسیون، و یا استفاده از کرم های مو بر ، برای از بین بردن موهای زائد استفاده میشود اما میتوان گفت در بین همه ی ان ها لیزر موثر ترین روش محسوب میشود . و در هر سال افراد زیادی ان را مصرف می کنند که این دستگاه انتخاب خوبی برای صرفه جویی در وقت، محسوب میشود . در بین لیزر ها و مراکز ارائه دهنده خدمات لیزر همه ی افراد در جستجوی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن هستند که با چند جلسه نتیجه مد نظر را به دست اورند . دستگاه خوب در عملکرد نیز تاثیر زیادی دارد .

یافتن بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

برای یافتن بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن خوب است بدانید برخی دستگاها شامل یک ماشین کوچک است که تقریبا مثل یک رایحه معمولی یا بریدگی الکتریکی است. این کار با استفاده از یک نور لیزر با قدرت بالا به زیر پوست شما می انجامد، باعث می شود فولیکول های مو خود را تا یک سال و اغلب بیشتر از کار خود متوقف کنند. این اتفاق می افتد زمانی که رنگدانه ها در موهای شما نور لیزر را جذب می کنند و آن را به گرما تبدیل می کنند. حرارت سپس فولیکول را غیرفعال می کند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

صرفه جویی در زمان

در ابتدا ممکن است زمان زیادی مصرف شود اما این سیستم حذف موهای زائد چون طی جلسات مختلف صورت میگیرد

نیاز به زمان هم دارد اما عملا موجب صرفه جویی در مقدار زیادی زمان در طولانی مدت می شود.

به طور کلی حدود یک ساعت طول می کشد تا یک پا یا قسمت دیگر بدن را با دستگاه درمان کنید،

و شما باید این کار را هر دو هفته تا هشت ماه انجام دهید.

البته اگر با دقت بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن را انتخاب کنید زمان کمتری طول میکشد .

با این وجود، پس از اتمام درمان، می توان انتظار داشت که تا ۹۰٪ رشد مو را از بین ببرد

و برای بیش از یک سال پس از اتمام درمان، از موهای زائد خلاصی پیدا میکنید .

شرایط استفاده از دستگاه لیزر 

تنها مواردی وجود دارد که استفاده از دستگاه لیزر به خاطر اشعه هایش در خانه مناسب نیست بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن هم که استفاده کنید برای حذف موهای زائد در خانه مناسب نیست. شما می توانید تقریبا در هر نقطه از جمله گردن، سینه، پاها، خط بیکینی و شکم استفاده کنید. به دلیل قدرت شدید لیزر، شما نمی توانید از این سیستم برای پاک کردن مو در هر کجای چشم و صورت استفاده کنید

تاثیر بیشتر لیزر 

سیستم حذف موهای زائد موثر در افرادی است که دارای پوست نازک و موهای تیره هستند.بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن ان است که هر نوع و رنگ پوست را جذب کند اما تاثیر و رنگ مو به هر حال در روند درمان تاثیر گذار است . افرادی که پوست تیره دارند، جذب اشعه ی لیزر را با پوست خود می کنند و باعث سوختگی می شوند، بنابراین توصیه نمی شود

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

عوامل مهم در تعیین بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن 

هزینه معقول از دلایل مهم در انتخاب یک کلینیک برای بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن محسوب میشود زیرا به جلسات متعدد نیز نیاز دارد و ترجیحا باید به صرفه باشد . و اینکه موی زائد در جاهای مختلفی از بدن یافت میشود همچنین هزینه ی کرم های مراقبتی که بعد از ان استفاده میشود هم باید در نظر گرفت .که بعد از هر لیزر نیاز است .

اطمینان داشتن از دستگاه از عوامل مهم دیگر برای تعیین کردن بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن است  این که دستگاه در طول چندین دهه آزمایش و دوباره آزمایش شده است و با بسیاری از ویژگی های ایمنی نصب شده باشد که باعث ایجاد هرگونه آسیب نشود .

دلیل بعدی تشخیص یک دستگاه خوب بی درد بودن ان است  – اگر چه بعضی افراد عوارضی مثل  تورم، خارش، یا قرمزی را تجربه می کنند، این عوارض همیشه در عرض چند روز اثاتش باقی می مانند و مشکل جدی محسوب نمیشود .

تاریخچه لیزر

تقریبا ۲۰ سال پیش، استفاده از تکنولوژی لیزر برداشتن یا ریزش مو فقط یک آزمایش بود. تا اواسط دهه ۱۹۹۰، تجاری شد و کاملا موفق شد. در حال حاضر، حذف موی لیزر عملا در سراسر جهان تمرین می شود و در جامعه پوستی به طور گسترده ای پذیرفته شده است. بنابراین، حذف موی زائد با لیزر به این گونه است که با استفاده از انرژی لیزر در دستیابی به کاهش مو در مدت طولانی میانجامد. گرما در مو تولید می شود و سپس به فولیکول مو منتقل می شود. این امر به التهاب منجر می شود و یک سیگنال را به فولیکول نشان می دهد .

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

عملکرد لیزر ها و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن 

لیزر، که در واقع یک دستگاهی است که نور یک رنگ را تولید می کند،

مناظر خود را بر روی رنگدانه ملامین شامپو تنظیم می کند.

مهم است که لیزر به درستی هدف قرار دادن یا تمرکز روی شفت مو را

بدون برخورداری از هر گونه آسیب به رنگدانه ملانین که بر روی سطح پوست یافت می شود، قرار گیرد .

همچنین ضروری است که نور لیزر به اندازه کافی بلند باشد

تا بتواند هوا را گرم کند اما به پوست آسیب نمی رساند.

برای اطمینان از ایمنی خود را در طول کل پروسه، فقط از متخصصین با تجربه و مجرب با مهارت بالا، به دنبال کمک باشید .

برخی از دلایل رویش موی زائد

بعضی از مردم به دلایل مختلفی موهای بیشماری دارند. مثلا زنان مدیترانه و اسپانیایی، موهای تیره تر و ضخیم تر دارند. همانطور که برای زنان اسکاندیناوی نیز دارای موهای بیش از حد هستند، اما شما به سختی می توانید آن را ببینید، بنابراین نیازی به فرآیند حذف نیست. هورمون ها برای برخی از زنان باعث ایجاد موهای بیش از حد روی صورت یا سینه می شوند، به همین دلیل این زنان می خواهند این موها حذف شوند. شما باید مطمئن شوید که قبل از درمان با لیزری، باید با توجه به یک متخصص پوست پنسیلوانیا، در دست متخصص باشید. وقتی که لیزر آن را گرم می کند، موها رشد نمی کنند و بنابراین سلول ها تقسیم می شوند و پس از آن آپوپتوز یا مرگ سلولی تحت آزمایش قرار می گیرند.

توصیه برای انتخاب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن 

طول موج های مختلف لیزر های حذف مو به طرق مختلف توسط پوست و مو جذب می شود. لیزر برای هر بیمار استفاده می شود به رنگ پوست بیمار و بافت و رنگ مو بستگی دارد. شما باید یک اثبات مستند داشته باشید که می گوید فردی که این روش را انجام می دهد، یک کاربر لیزری معتبر است. بهتر است یک متخصص پوستی به خوبی آموزش دیده یا مراقب پرستار زیبایی شناسی یا دستیار پزشک بگیرید تا موهایتان را از بین ببرید تا از زخم، تغییر رنگ پوست و سوزش پوست جلوگیری شود.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

شرایط استفاده از لیزر 

هنگامی که پوست خیس است، موهایتان را سخت تر می کند، به همین دلیل است که بیماران توصیه می شود که در معرض نور آفتاب قرار نگیرند. سیستم لیزر به خوبی توصیه می شود که در بازار عرضه می شود، چهار تکنولوژی لیزر اصلی است. علاوه بر این، تکنولوژی مبتنی بر نور نیز وجود دارد که قطعا به نام نور شدید پالس می شود. مطمئنا نتایج خوبی خواهید دریافت هنگامی که یک پزشک آموزش دیده با استفاده از دستگاه مناسب برای شما درمان می شود.

 لیزر های دارای دو طول موج

برخی از لیزر ها دارای دو طول موج هستند . که این لیزر ها به عنوان پیشرفته معرفی میشوند و نسبت به سایر لیزر ها آپشن بیشتری دارد همین طور قیمت بالاتری هم دارد . این نوع لیزر برای استفاده در انواع مختلف انواع پوست و مو به دلیل طول موج طولانی آن، ایمن است. رنگدانه پوست تیره این نوع لیزر را جذب نمی کند .

رویش مو در جاهای مختلف بدن

موی بدن یک بخش بسیار شخصی از بدن است و گاهی اوقات در جاهای مختلف ان به دلایل مختلفی مو رویش میکند . موی زائد موضوعی است که بیش از ۸۰٪ از هر دو مردان و زنان در برخی مواقع درگیر هستند. بدست آوردن بدن یکدست، ابریشمی و بی مو، کار بسیار پیچیده و وقت گیر است. خوشبختانه، راه های متعددی وجود دارد که شما می توانید از موهای خود خلاص شوید.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

راه های دیگر برای از بین بردن موی زائد 

البته ساده ترین راه برای خلاص از موهای زائد تراشیدن مو ها است . اصلاح به سادگی موها را از پوست خارج می کند با قطع آن در نقطه رشد. برخی از نکات سریع و دوباره مو رویش میکند روشی سریع است اما مو ها دوباره رویش میکند و حتی به مرور زمان مو ها ممکن است زیاد تر هم شود و در برخی از موارد باعث ضخامت مو ها هم میشود .

موارد استفاده از تیغ به جای لیزر

قبل از اصلاح مو و پوست را با حداقل دو دقیقه در حمام گرم کنید .از یک تیغ تمیز برای اصلاح نقاط مختلف بدن استفاده کنید مخصوصا برای نقاط حساسی مثل بیکینی یا زیر بغل و همچنین همیشه از یک تیغه با کیفیت خوب و تمیز استفاده کنید تا از برش ها و خراش ها جلوگیری شود اصلاح با انواع تیغ ها قابل انجام دادن است و با اینکه راه حلی سریع هم هست اما در طولانی مدت وقت زیادی از شما میگیرد و شما باید بار ها و بارها این کار را ادامه دهید زیرا موها در عرض چند روز رشد میکنند . بنابرین به جای ان استفاده از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن پیشنهاد میشود .

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

استفاده از کرم مو بر به جای لیزر

کرم های رفع مو: استفاده از کرم های موضعی هم جایگزینی دیگر برای استفاده از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن است

روش دیگری برای حذف آسان در خانه است. همچنین به عنوان یک ماده پاک کننده نامیده می شود

و مو را از سطح پوست جدا می سازد و باعث می شود که موهایتان را پاک کنید.

کرم های مو با ریزش مو در بازار موجود است.

با این حال، همیشه اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده از یک مارک خاص، تست ان را انجام دهید.

کرم را روی یک تکه کوچک پوست قرار دهید تا آن را امتحان کنید.

بلافاصله پس از برداشتن کرم، اگر احساس هرگونه سوزش یا خارش داشته باشید،

هرگز آن را به مدت طولانی تر از آنچه که در بسته ذکر شده است،مورد استفاده قرار دهید.

کرم های ریزش مو یکی از سریع ترین و ساده ترین روش های برداشتن مو هستند

اما عوارض خاص خود را دارد و برای هر نوع پوستی نمیشود توصیه کرد

هم چنین بسیار زمان بر خواهد بود بنابراین باز هم میتوان گفت استفاده از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

راه حلی منطقی تر به حساب میاید .

حذف موهای صورت با لیزر

موهای صورت واقعا مزاحم هستند، مخصوصا برای زنان. با این حال، این نیز یکی از ساده ترین روش های خلاص شدن از شر موهای زائد  است. تعیین بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن امری مهم تلقی میشود به خصوص برای صورت که به نسبت پوست حساس تری دارد  و به مراقبت بیشتری نیز نیاز دارد .

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

رایج ترین روش های حذف مو

با توجه به توضیحات بالا  میتوان گفت امروزه تمایل بیشتر افراد به استفاده از لیزر برای حذف موهای زائدشان است در حالی که محصولات موجود در بازار وجود دارد که ادعا می کنند که رشد مو دائما متوقف شود، اما تنها راه درست برای انجام این کار این است که از لیزر استفاده شود . برای اکثر افراد، حذف موی لیزر یک فرآیند طولانی است و اثرات فرد تا فرد میتواند بسیار متفاوت باشد. همچنین رنگ پوست و مو، بزرگترین عوامل است که موفقیت شما را با حذف موها با لیزر تعیین می کند.

امتیاز شما به این مطلب:
Service Type
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن
Description
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *