لیزر موهای زائد زیر بغل

قیمت لیزر موهای زائد در تهران

قیمت لیزر موهای زائد در تهران از محل به محل و منطقه به منطقه متفاوت است. نقشه جغرافیایی  واقعی نقش مهمی در قیمت گذاری دارد و نوع فعالیت شما از تداوی از خرید یکی دیگر است. بنابراین، قیمت لیزر موهای زائد در تهران می تواند به طور گسترده ای در مقایسه با حذف مو در شهری دیگر متفاوت باشد. این بستگی به تعداد تمرینکنندگان در منطقه دارد، نوع آموزش منطقه مورد نیاز و روشهای درمان محبوب است. چه چیزی باعث تفاوت می شود این است که آیا شما از درمانگاه لیزر، یا متخصص پوست یا جراح پلاستیک دریافت می کنید. برای پزشکان و متخصصین پوست، ریزش موی لیزری اغلب به عنوان یک درمان جانبی دیده می شود و در نتیجه هزینه های حذف موهای لیزر به طور قابل توجهی بیشتر است.

عوامل موثر در قیمت لیزر موهای زائد در تهران 

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت لیزر موهای زائد در تهران نوع موهای شماست. موهای هر شخصی یک نوع و منحصر به فرد شما ست و می تواند نقش مهمی در هزینه های درمان زیبایی شناختی داشته باشد. قبل از اینکه شما در ریزش موی لیزر سرمایه گذاری کنید باید از این سؤالات خود بپرسید: آیا شما یک کاندید خوب برای درمان لیزر هستید؟ چگونه جلسات درماني مورد نياز است؟ چقدر منطقه شما می خواهید درمان شود. چقدر موی که میخواهید برداشته شود؟ این عوامل می توانند بر قیمت لیزر موهای خود را در درمانگاه لیزر محلی، آبگرم پزشکی یا متخصص زیبایی تأثیر بگذارند. با این حال، بزرگترین عامل در تعیین هزینه های درمان ممکن است با کجا، زمان و یا چه مقدار مو، اما چه روش درمانگاه لیزر برای اتهام ریزش مو استفاده می شود. متاسفانه، هیچ لیست جهانی قیمت لیزر لیزر لیزر یا استاندارد برای شارژ برای درمان لیزر وجود ندارد. این به این معنی است که کلینیک های لیزر و Medspas روش های مختلفی برای شارژ کردن مو: با هزینه مسطح، زمان و با پالس.

 

هزینه تخت در قیمت لیزر موهای زائد در تهران 

برای بررسی قیمت لیزر موهای زائد در تهران باید بدانید که  برخی از کلینیک های لیزر پیشنهاد می کنند که لیزر مو را با یک هزینه ثابت تثبیت کنند. آنها یک برش زودگذر از هزینه های حذف مو با قسمت بدن (یعنی بازگشت یا خط بیکینی) را فراهم می کنند.. این نوع از کلینیک های مراقبت از پوست در رشد موهای فردی تاثیر نمی گذارد. البته، برابری، یک چیز است، اما همانطور که همه ما می دانیم، همه پشت ها برابر نیستند. اگر مثلا کلینیک حذف موی لیزر ۵۰۰ دلار برای پشت مو در سراسر هیئت مدیره بپردازد، اما پشت خود را فقط به آرامی به مودار متوسط ​​می اندازد، شما به طور بالقوه می تواند پول زیادی را صرف مقدار لازم کنید .

قیمت لیزر موهای زائد در تهران

قیمت لیزر موهای زائد در تهران

ضرورت تکرار جلسات در لیزر 

برخی از کلینیک های لیزر و اسپا های پزشکی در مورد قیمت لیزر موهای زائد در تهران این را در نظر میگیرند که  هزینه های افزایش زمان را دریافت کنند .  این باعث می شود که بسته های لیزر را با فواصل زمانی، معمولا با ۱۵ دقیقه خریداری کنید. به عنوان مثال، اگر متخصص مراقبت از پوست شما ۱۰۰ دلار به ازای هر ۱۵ دقیقه هزینه می کند و درمان ۴۵ دقیقه طول می کشد  هزینه کل ۳۰۰ دلار می باشد. این می تواند یک گزینه بسیار خوبی برای درمان مناطق بدن که کوچکتر هستند باشد . که جلسات تنها ۱۵ دقیقه یا کمتر می شود. البته، عوامل موثر بر میزان موی شما، مهارت تکنسین لیزر و سرعت تجهیزات، و عوامل دیگر است که هزینه کل لیزر را تعیین می کنند.

نبض در تعیین قیمت لیزر موهای زائد در تهران 

هر بار که لیزر در واقع اخراج می شود، اصطلاح استفاده شده توسط کلینیک های لیزر “پالس” است. در این هزینه تنظیم، قیمت لیزر موهای زائد لیزر بر اساس تعداد پالس های مورد نیاز برای تکمیل هر منطقه مشخص می شود. یک پالس لیزر تک معمولا یک ناحیه تقریبا به اندازه یک نیکل را پوشش می دهد و می تواند حدود یک صد مو را در یک زمان حذف کند. کلینیک لیزر به احتمال زیاد یک طرح درمان ارائه می دهد که هزینه ۱۵۰ دلار برای ۱۵۰ پالس و یک دلار برای هر پالس اضافی مورد نیاز است.این ها از مواردی ست که در تعیین قیمت لیزر موهای زائد در تهران موثر است .

در حالی که یک درمان حذف موی لیزر ممکن است اثرات طولانی مدت داشته باشد، درمان های مکرر برای بدست آوردن بهترین نتایج برای گرفتن تمام موها لازم است تا زمانی که آنها به مرحله آناژن وارد شوند.

قیمت لیزر موهای زائد در تهران

قیمت لیزر موهای زائد در تهران

 

آیا حذف موی لیزری ایمن است؟

بله لیزر از طول موج نور استفاده می کند که از طریق پوست عبور می کند. بر خلاف اشعه ایکس، بدن در بدن باقی نمی ماند.

پوست ممکن است پس از درمان صورتی یا قرمز ظاهر شود. این ناپدید می شود – در برخی موارد بعد از چند دقیقه، در موارد دیگر بعد از چند ساعت، یا در موارد دیگر، چند روز. استفاده از بسته های سرد باعث بهبود زمان بازیابی می شود.

 

آیا حذف موی لیزری دردناك است؟

این بستگی به حساسیت آن ها از فرد به فرد دارد. بعضی از آنها احساس سوزش لیزر مو را به ناخن کمی روی پوست توصیف کرده اند. بعضی دیگر می گویند که آن را مانند پوست خراب می کند.

هنگامی که می توانم انتظار داشته باشم نتایج حاصل از حذف موهای لیزر را ببینم؟

پس از اولین درمان مو به تدریج در دو ماه آینده سقوط خواهد کرد. درمان لیزر تکرار شده لازم است که تمام موها را در مراحل مختلف رشد خود بکشید.

قیمت لیزر موهای زائد در تهران

قیمت لیزر موهای زائد در تهران

عوامل تعیین کننده قیمت لیزر موهای زائد در تهران 

قیمت لیزر موهای زائد در تهران به اندازه ناحیه ای که نیاز به درمان لیزر مو دارید نیز بستگی دارد. راهنمای مصرف کننده در درمان ریزش موی لیزر ۵۰۰ دلار در هر جلسه درمان به عنوان یک میانگین معقول با ۳ تا ۴ جلسه ضروری است.

کل منطقه پشت و یا پاها می تواند به میزان قابل توجهی هزینه داشته باشد، در حالی که مناطق کوچکتر مانند لب بالا می توانند هزینه کمتری داشته باشند. مشاوره های فردی برای تعیین دقیق قیمت لیزر لیزر ضروری است.

 

آیا عکس اپیلاسیون همان لیزر مو زائد است 

دستگاه های نورپردازی عکس یا دستگاه های نورپردازی از همان اصل به عنوان لیزر استفاده می کنند اما لیزر نیستند. نور پالس شدید برای از بین بردن فولیکول های مو با حداقل عوارض جانبی استفاده می شود . این می تواند موثر در حذف موها باشد، اما نیاز به سطح بالایی از مهارت در عمل دارد زیرا تنظیم آن از لیزر مشکل تر است.

با توجه به اندازه بزرگتر آن، مناطق وسیعی از بدن مانند پشت و پاها می توانند به سرعت در حال درمان باشند. یک مطالعه ۵۰ تا ۶۰ درصد پاکسازی مو در طی ۱۲ هفته نشان داد.

آیا می توان نتایج را با حذف موی لیزر تضمین کرد؟

بعد از تعیین قیمت لیزر موهای زائد در تهران  تضمین گرفتن نتیجه از لیزر سوال خیلی ها میتواند باشد . با توجه به متغیرهای موجود، غیرممکن است پیش بینی دقیقا همان چیزی باشد که نتایج برای هر فردی با حذف موهای لیزر خواهد بود. و دقیقا و به طور کلی نمیشه نتیجه را بیان کرد بسیاری از درمانگاه های معتبر از این که ضمانت را به این دلیل تحمیل می کنند اجتناب می کنن.

امتیاز شما به این مطلب:
Service Type
قیمت لیزر موهای زائد در تهران
Description
قیمت لیزر موهای زائد در تهران
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *