لیزر موهای زائد در تهران

لیزر موهای زائد در تهران به شما مژده می دهد که هیچ ترس و نگرانی درمورد موهای ناخواسته بدن شما وجود ندارد . اگر میل به ریشه کن کردن موهای زائد خود داشته باشید ، باید کسی راه آن را به شما نشان دهد ، شما به مکان مناسب برای راه‌ حل‌های حذف مو مراجعه کرده‌اید متخصین مرکز لیزر موهای زائد در تهران برخی از راه‌ حل‌های حذف موهای زائد و یا حذف موها با استفاده از لیزر در اختیار مشتریان خود قرار می دهند . آنها می‌توانند راه های درستی را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهند و که شما به دنبال آن هستید که چگونه ظاهری زیباتر و آراسته تر داشته باشم و یقینا با به کارگیری این روش به زیبایی خود خواهید می افزاید . سارینا کلینیک یکی از کلینیک لیزر موهای زائد در تهران میباشد.

برای مطالعه بیشتر در مورد لیزر موهای زائد روی لینک سبز رنگ کلیک کنید

 

لیزر موهای زائد در تهران 

لیزر موهای زائد در تهران همان لیزر موهای زائد است ، آخرین و جدیدترین  فن‌آوری درمیان روشهای از بین بردن موهای زائد است . حذف مو با استفاده از لیزر بسیار موثر و آسان است ، لیزر برای خلاص شدن از موهای ناخواسته بدن و صورت است که اثر طولانی مدتی دارد . مردان و زنان از این فن‌ آوری فوق‌ العاده بهره‌مند شده‌اند که این روش به آنها وعده حذف موی ناخواسته از هر بخش بدن انسان را می‌ دهد . اصل حذف مو توسط لیزر براساس این واقعیت است که تحریک حرارتی فولیکول مو و لامپ در زیر پوست باعث ناپایدار شدن مو و عدم بازسازی آنها می‌ شود . بنابراین لیزر موهای زائد در تهران با استفاده از لیزر یکی از بهترین روش هایی است که به مشتریان پیشنهاد می شود . 

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

منظور از اصلاح چیست ؟

منظور از اصلاح این است که این روش رایج‌ ترین و قدیمی‌ترین روش حذف مو در بازار امروز و جهان است . که حذف موهای زائد با استفاده از لیزر بسیار متفاوت است . روش اصلاح ، تراشیدن روزانه ی موها توسط مردان و زنان برای خلاص شدن از آنها می باشد . ولی این روشها روش های حدف مو به صورت موقتی هستند و برای نواحی حساس بدن مناسب نیستند و  همچنین این یک راه‌ حل حذف موی دائمی نیست . روش دیگر استفاده از یک موچین برای بیرون کشیدن مو از پوست می باشد . این روش ، روشی بسیار دردناک است . و باروش حدف موهای زائد با استفاده از لیزر قابل مقایسه نیست . 

فرق الکترولیز و لیزر موهای زائد در تهران 

الکترولیز : قبل از شروع حذف موی لیزری, الکترولیز به عنوان یک روش بسیار موثر برای حذف مو به کار گرفته شد. این روش با حذف مو توسط لیزر متفاوت است به این معنی که به جای یک پرتو لیزر که ریشه مو را بی‌ثبات می‌کند, یک جریان الکتریکی است که همان کار را انجام می‌دهد.  همچنیناین درمانباید برای مدت‌زمان طولانی‌ تری در مقایسه با حذف موی لیزری اجرا شود . به نظر ما در میان تمام گزینه‌ های حذف موی موجود در بازار امروز تهران ، به نظر می‌ رسد حذف موی لیزری بسیار امیدوار کننده تر باشد . 

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

رایج ترین راه حل های حذف موهای زائد 

امروزه حذف مو توسط لیزر یکی از رایج‌ ترین روش‌ های حذف مو است . از زمان گسترش و کاربرد آن از اواسط دهه ۱۹۹۰، حذف مو توسط لیزر به قدری سریع صورت‌گرفته که محققان دائماً در حال نو آوری جدید ، سریع‌تر و بهتر حذف مو توسط لیزر هستند . در تهران حذف مو توسط لیزر به خصوص در سال‌های اخیر بسیار رایج شده‌است . این امر باعث شده‌ است تا تولید کنندگان بیشتری در این تجارت بزرگ شرکت کنند . با این حال ، پیش از اینکه سازندگان بتوانند محصولات خود را به بازارهای جهانی عرضه کنند ، باید مجوز را از اداره غذا و دارو ( یا موسسه مشابه در کشورهای دیگر ) به دست آورند .

مزایای لیزر موهای زائد در تهران 

یکی از مهم ترین و بهترین مزایای لیزر حذف موهای زائد با استفاده از لیزر است و این یک تکنیک زیبایی است که با هدف حذف دایمی موهای زائد بدن و یا موهای صورت با استفاده از انرژی نور انجام می‌شود . این یک جایگزین جدید و اصلاح‌شده برای اصلاح ، و استفاده از تمام انواع مواد شیمیایی برای حذف مو است . همچنین حذف موی لیزری نسبت به روش‌ های دیگر مانند الکترولیز روش درمانی بهتری است . حذف موی لیزری می‌تواند روی پاها ، قفسه‌ ، سینه یا پشت و نیز برخی نواحی صورت مانند ابرو‌ها و لب‌ها انجام شود . از نظر متخصصان لیزر موهای زائد در تهران ، یکی بهترین کسانی هستند که برای پوست های تیره و روشن می توان از آن ها استفاده کرد .

 

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

تاثیر لیزر بر روی پوست های تیره و روشن

 حذف حذف موهای زائد با استفاده از لیزر بر روی موهای نازک و روشن تاثیر کمتری دارد و تاثیر بهتری روی موهای زبر و ذخیم لازم دارد و لیزر در چندین دوره انجام شود ، درمان در مدت چند ماه انجام می‌شود ، تعداد جلسات درمان مورد نیاز برای حذف موهای صورت از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت است . حذف موهای زائد با استفاده از لیزر در تهران از انواع لیزر برای روند حذف موی دائمی ، و آن ها از لیزر دیودی و پالسی استفاده می‌کنند . برای بیمارانی که پوست تیره دارند اغلب از کرم رنگ برای افزایش اثربخشی استفاده می‌کنند. پس از تراشیدن و تمیز کردن ، یک کرم بی‌حسی به سطح پوست اعمال می‌شود . سپس پالس‌ های لیزری انرژی را به رنگدانه  مو می‌فرستند و در نتیجه به فولیکول اطراف آسیب می‌رسانند . 

تاثیر لوسون در لیزر

برخی از پزشکان  از یک لوسیون استفاده می‌کنند که مرکز لیزر موهای زائد در تهران از این لوسیون اسفاده می کنندکه این کرم به طول‌ موج لیزر پاسخ می‌ دهد و به توقف رشد مو کمک می‌کند . اگرچه حذف موی دائمی معمولاً ایمن است، برخی عوارض جانبی وجود دارند که ممکن است در برخی موارد رخ دهد از جمله این اثرات جانبی، تیره یا روشن‌ شدن سطح پوست درحال درمان است . پوست تیره‌ تر با خطر بیشتری برای تغییر رنگدانه آن همراه است، بنابراین باید از برنزه کردن قبل از درمان لیزری اجتناب شود . اثر دیگر آن سوختن و یا تاول زدن است. با پیروی از توصیه‌ هاو دستورالعمل پزشکان ، خطرات این عوارض جانبی می‌تواند کاهش یابد موهای شما ممکن است در مرحله ی رشد یکسانی نباشند به طور کلی دو سوم موها در حال رشد هستند و بقیه در فاز استراحت هستند .

مدت زمان لیزر برای حذف موهای زائد 

بنابراین برای رسیدن به اثرات مطلوب ، برای حذف موهای زائد در تهران شما به چندین جلسه نیازمند هستید و همه این جلسه ها باید به صورت مرتب و دقیق انجام شود . به طور متوسط سه الی شش جلسه برای حذف همه موهای یک منطقه مورد نیاز است . جلسات درمان معمولاً حداقل یک ماه طول می‌کشد تا اطمینان حاصل شود که موهای باقی مانده در مرحله رشد خواهند شد و می‌توانند طی روند بعدی حذف شوند . طول یک جلسه به این بستگی دارد که لیزر برای حذف موهای کدام ناحیه از بدن مورد استفاده قرار گرفته باشد . زمان لازم برای یک جلسه بین پنج دقیقه و یک ساعت است . 

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

فواید لیزر موهای زائد در تهران 

به طور کلی حذف موهای زائد با استفاده از لیزر یک آرایشی دائمی و یک انقلاب در زیبایی است،

که فواید زیادی برای شما ایجاد می‌کند و شما را از نگرانی در مورد موهای زاید خود خارج می کند

با این حال، به منظور کاهش احتمال اثرات جانبی ناخواسته

باید در تهران یک پزشک مناسب برای انجام این عمل انتخاب کنید .

موهای زائد در بدن منبع اصلی ناراحتی بسیاری از افراد است،

در تهران امکان حذف کردن موهای زائد با استفاده از لیزر

برای رهایی از موهای زائد به صورت دائمی استفاده می شود

روش‌های دیگر مانند اصلاح، وکس فاقد مزایای بلند مدت هستند

با این حال ، درمان با لیزر روشی ایمن و نسبتاً موثر است .

حذف موهای لیزری روش خیلی پیچیده ای نیست .

برای شروع لازم است که ناحیه ی مورد نظر کاملا تمیز باشد

و لیزر بر روی آن منطقه انجام می شود .

امتیاز شما به این مطلب:
Service Type
لیزر موهای زائد در تهران
Description
لیزر موهای زائد در تهران
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *