لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت یکی از خدماتی است توسط سارینا کلینیک ارائه میشود . امروزه مراکز متعددی برای لیزر موهای زائد وجود دارد اما نیمی از آن ها مجوز های لازم را ندارند که این امر باعث شده است برخی از افرادی که از این موضوع اطلاع ندارند اسیب های جدی را متحمل شوند پس یکی از موضوعاتی که شما برای مراجعه به مراکز لیزر موهای زائد صورت باید در نظر بگیرید این است که بهداشتی بوده و مجوز های لازم را داشته یاشد.

 

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

 

 

 

لیزر موهای زائد صورت

امروزه بسیاری از افراد جامعه به دنبال لیزر موهای زائد صورت میباشند. آن‌ها تقریباً همه چیز را از اصلاح تیغ‌ها برای پاک‌سازی، نخ کردن و اصلاح کردن، به کار بردند، اما هیچ یک از آن‌ها یک راه‌حل مناسب نبوده اند . اگر از این تکنیک‌های حذف موی سنتی راضی نیستید، حذف موهای لیزر ممکن است بهترین روش برای شما باشد. آخرین مطالعه نشان داده‌است که درمان لیزر یکی از رایج‌ترین روش‌های آرایشی در سرتاسر جهان است.

 

شرایط لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت به افراد با پوست تیره توصیه نمی‌شوند چون در معرض خطر سوختن پوست قرار دارند. اما با پیشرفت تکنولوژی، حالا ما لیزری داریم که روی افراد با پوست تیره و موهای روشن کار می‌کند. برخی از لیزر جدیدتر نیز با افراد با پوست روشن و موهای روشن رفتار می‌کنند. بنابراین، دیگر هیچ محدودیت در لیزر موها وجود ندارد. افرادی که موهای روشن با پوست تیره دارند نیز می‌توانند از نتایج عالی لیزر بهره‌مند شوند.

 

 

نحوه کارکرد لیزر موهای زائد

لیزر می‌تواند تقریباً در هر بخش از بدن، از رو به سینه و پشت به بازوها و پاها مورد استفاده قرار گیرد. اغلب موارد کاربرد صورت، چانه و لب بالایی میباشند. در بدن، شما می‌توانید به طور موثر از لیزر استفاده کنید تا از مو های، دست‌ها، پاها، بازوها ، سینه، شکم و ران و در مناطق تحت کنترل مانند  بیکینی، خلاص شوید. تنها محدودیت در لیزر این است که برای درمان اطراف چشم‌ها توصیه نمی‌شود چون می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

 

 

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

 

دلایل لیزر موهای زائد

به طور سنتی، حذف مو برای  زیبایی در بین زنان بسیار محبوب است  تقریباًهمه زنان بالای ۱۲ سال به این موضوع اهمیت ویژه ای میدهند. با این حال، حذف موی لیزری برای مردان به سرعت در حال افزایش  است. مردان بیشتر  به دنبال راه‌حل‌های حذف موی ماندگار هستند  بر روی گردن،پرداختن به مسایل تار مو، و بر روی سینه، پشت و شانه و لیزر موهای زائد صورت اغلب برای اهداف زیبایی میباشند .

 

عملکرد دستگاه لیزر مو

لیزر موهای زائد صورت با استفاده از انرژی لیزر کار می‌کند و اشعه ها را در موهای شما قرار می‌دهد تا باعث آسیب به کیسه‌های ترشحی موی شما شود. پس از آسیب دیدن، کیسه‌های ترشحی مو دیگر موی جدید تولید نمی‌کنند. بعد از یک سری درمان، غده به طور ساده می‌میرد و مو نمیتواند رشد کند. 

پیش از این، نامزدهای ایده‌آل برای لیزر موها  پوست روشن و موی ضخیم تیره بودند. با این حال، تکنولوژی لیزر پیشرفت کرده‌است و اکنون، پوست تیره‌تر و افراد برنزه نیز می‌توانند نتایج شگفت انگیزی را (با استفاده از یک لیزر درمانی) مشاهده کنند.

 

حذف موهای لیزر چه احساسی دارد؟

افراد همیشه می‌خواهند بدانند که چقدر درد در لیزر موهای زائد صورت وجود دارد. کمی درد وجود دارد. تخلیه لیزر مانند یک ضربه در پوست شما احساس می‌شود، اما یک جت هوایی سرد متصل به لیزر به خنک کردن پوست شما کمک می‌کند و ناراحتی را کاهش می‌دهد.

این ناراحتی ناشی از انرژی نور از لیزر است که به انرژی گرمایی تبدیل می‌شود زمانی که نور لیزر توسط رنگدانه در follicle مو جذب می‌شود. بنابراین یک متخصص لیزر با تجربه باید سطح انرژی لیزر را به اندازه کافی بالا نگه دارد تا گرمای کافی برای آسیب ایجاد کند و  رشد مو را غیر فعال کند، اما به اندازه کافی پایین است که آسیبی به پوست نرسد.

 

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

 

علت لیزر موهای زائد 

علاوه بر دلایل زیبایی, دلایل قانع‌کننده دیگری نیز وجود دارد که چرا مردم می‌خواهند مو را از بین ببرند که یکی از آن ها دلایلذ پزشکی است 

این امر زمانی مورد نیاز است که به خاطر عدم تعادل هورمونی, زنان در مکان‌هایی که قرار نیست موهای صورت رشد ما آن ها شاهد رشد مو باشند. هم چنین پیش از جراحی, موی بیمار نیاز به حذف دارد تا احتمال عفونت را کاهش دهد. این کار با یک روش ساده موقتی مانند اصلاح انجام میشود.

دلایل فرهنگی و اجتماعی در زمان‌های مختلف حذف مو را دیکته می‌کنند. آیا بهتر است در محل کار, صورت تمیز و یا ته‌ریش داشته باشید یا می‌خواهید صورتی پر از مو را از خود به نمایش بگذارید؟ اینها چیزهایی هستند که دلایل فرهنگی و اجتماعی را می‌سازند. 

 

انواع لیزر موهای زائد

لیزر موهای زلئد صورت اساسا به دو روش دائمی و موقت انجام میشود.

قبل از اینکه روش‌های مختلف حذف مو را بررسی کنیم ضروری است

بدانیم که رشد مو از زیر سطح پوست شروع می‌شود.

اگر می‌خواهید موهای بالای سطح پوست را بردارید

, به احتمال زیاد یک روش موقت نیز نامیده می‌شود.

تراشیدن,  استفاده از کرم یا پودر برای حل کردن مو

و استفاده از سطوح زبر برای تمیز کردن مو, روش‌های موقت هستند.

حذف موهای پایدار نیز شامل حذف مو نه تنها از سطح بلکه حذف کامل آن همراه با ریشه است.

روش‌های همانند سازی, اصلاح با شمع, شمع و نخ, روش‌های غیر خطی هستند.

سپس روش‌های پیچیده‌تری مانند الکترولیز و حذف موی لیزری وجود دارند.

 

 

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

 

خطرات عدم رعایت نکات بهداشتی لیزر مو 

خطرات لیزر موهای زائد صورت ممکن است شامل چیزهایی مانند سوزش پوست, 

یا خارش پوست تیره‌تر به علت استفاده از لیزر باشد. این امر به ویژه درصورتی بیشتر محتمل است 

که پزشکی که این روش را انجام می‌دهد واجد شرایط ویا به اندازه کافی تجربه نشده باشد, 

و به همین دلیل است که شما باید با دقت

و بسیار ویژه از معتبر بودن و مجوز داشتن مجموعه اطمینان حاصل کنید. 

قرمزی و ورم نیز پس از عمل, هیچ دارو یا بانداژ ضروری نیست,

با این حال به احتمال زیاد به قرمزی و تورم پوست برای مدت کمی پس از تکمیل آن توجه کنید.

پوسته‌پوسته شدن پوست نیز ممکن است در دو روز اول رخ دهد, 

و برخی ممکن است حتی اندکی از پوست را تجربه کنند

به عنوان مثال وازلین که مطلوب‌ترین گزینه برای آن است.

قیمت لیزر موهای زائد صورت 

قیمت لیزر موهای زائد  در کلینیک تخصصی سارینا بسیار مناسب میباشد ایم کلینیک با بهره مندی از مجهزترین دستگاه های امریکایی خدمات عالی به شما مشتریان عزیز ارائه میدهد میتوانید جهته مشاوره با ما در تماس باشید.

امتیاز شما به این مطلب:
Service Type
لیزر موهای زائد صورت
Description
لیزر موهای زائد صورت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *