لیزر بدن

اگر شما از رشد بیش از حد موهای زائد و اصلاح روزانه بدن خود خسته شده‌اید؛ کافی ست دست از تلاش بردارید با ما صحبت کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شیوه برای از بین بردن موهای زائد را انتخاب کنید.

تهران، بلوار فردوس غرب ، خیابان شقایق ، کلینیک سارینا ۴۴۰۰۶۴۳۵

دیگر نیازی به پنهان کردن نیست!

با لیزر موهای زائد شما می‌توانید بدون ترس لباس‌های آستین کوتاه و شلوارک بپوشید به سالن ورزشی و شنا بروید همچنین از روزهایتان لذت ببرید.

   شکم، سینه و نوک پستان

   کمر و باسن
   ساق پا و پنجه‌ها

درمان نواحی محبوب

ما می‎توانیم نواحی متناسب با درخواست شما را تحت درمان لیزر موهای زائد قرار دهیم. بنابراین هر ناحیه‌ای از بدنتان که مایلید آن را صاف ببینید؛ با رزرو یک مشاوره رایگان برای گپ زدن ممکن می‌شود.

  • شکم، سینه و نوک پستان
  • کمر و باسن
  • ساق پا و پنجه‌ها

هزینه لیزر بدن چقدر است؟

با سارینا کلینیک همراه شوید؛ ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین روش درمان برای نواحی ضروری که از وجود موهای زائد رنج می‌برند را معرفی کنیم. پرداخت هزینه مربوط به هر بخش که تمایل به لیزر آن دارید در همان جلسه درمان دریافت می‌شود و هیچ هزینه‌ای برای جلسات پیش رو زودتر از زمان موعود از شما دریافت نمی‌شود.

صفر تا صد لیزر بدن

اولین پیشنهاد ما برا ی شما این است که همین الان مشاوره رایگان خود را رزرو کنید.
مشاورین سارینا کلینیک اطلاعاتی کامل و دوستانه در اختیار شما قرار می‌دهند. ما در سارینا کلینیک ابتدا پوست و موی شما را ارزیابی می‌کنیم، سپس درباره تاریخچه پزشکی شما گفتگو می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که شما برای درمان با لیزر مناسب هستید و به هر سوالی که ممکن است در مورد درمان داشته باشید پاسخ می‌دهیم. سپس ما جلسات خود را با توجه به تایم شما تنظیم می‌کنیم، تا بهترین نتایج ممکن را دست آوریم.

قسمت‌های قابل درمان با لیزر موهای زائد

 

آمادگی پیش از درمان لیزر بدن

تیم ما در سارینا کلینیک همچون شما، خواهان بهترین نتایج و شگفتی‌های بعد از لیزر موهای زائد هستند. ما از طریق مشاوره رایگان آماده هر گونه راهنمایی برای شما عزیزان هستیم؛ همچنین یک راهنمای آمادگی پیش از درمان لیزر موهای زائد را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

آمادگی پس از درمان لیزر بدن

برای اطمینان شما و دستیابی به بهترین نتایج از درمان توسط لیزر موهای زائد، تیم سارینا کلینیک یک راهنمای پس از درمان لیزر موهای زائد را برای شما گردآوری کرده‌ است.

لیزر سوپرانو ، برای اولین بار در ایران

در سارینا کلینیک برای اولین بار در ایران دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینوم (SOPRANO ICE PLATINUM) که کامل‌ترین محصول شرکت آلما لیزر آمریکا در زمینه لیزر موهای زائد است؛ برای لیزر موهای زائد بیماران مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهم‌ترین مسئله برای متخصصین سارینا کلینیک فراهم کردن ایمن‌ترین فن‌آوری روز دنیا برای محافظت از سلامت پوست و موی شما مراجعان عزیز است.

جلسه اول

موها را پس از گذشت ۷-۱۴ روز می‌بینید.

جلسه دوم

موها خیلی کندتر از قبل رشد می‌کنند.

جلسه سوم

در هر گونه رشد دوباره؛ موها نازک‌تر و سبک‌تر می‌شوند.

جلسه چهارم

ممکن است در طول ۶هفته فقط یک بار نیاز به شیو کردن داشته باشید.

جلسه پنج

فولیکول‌های مو به حداقل می‌رسند و پوست احساس نرمی و لطافت می‌کند .

جلسه شش

موهای در حال رشد و شیو کردن به حداقل می‌رسد.

جلسه هفت

فاصله بین جلسات شما شروع به افزایش می‌کند.

جلسه هشت به بعد

در صورت توصیه درمانگر برای حفظ و نگهداری این جلسات نیاز است.

تهران، بلوار فردوس غرب ، خیابان شقایق ، کلینیک سارینا ۴۴۰۰۶۴۳۵

Call Now